Nieuwe sportrolstoel Scout Mobility Warrior

Ons wagenpark wordt weer uitgebreid dankzij de aankoop van een Scout Mobility Warrior, de beste sportrolstoel van het moment die tevens goedkoper is dan zijn concurrent. Met deze rolstoel kunnen we weer extra spelers blij maken in onze club die het niet kunnen veroorloven om een sportrolstoel aan te kopen.Een snelle en wendbare sportrolstoel is onmisbaar in onze sport. Daarom voorziet onze club sportrolstoelen die verschillende spelers delen. Zo kunnen ook zij deelnemen aan deze fantastische sport.

De Warrior werd alvast gedoopt op het GP Bulls tornooi in Eindhoven, waar Fuxin er de pannen van het dak mee speelde.


Deze aankoop was mogelijk dankzij verschillende acties binnen onze organisatie:
  • The Flanders Cup: een internationaal Powerchair Hockeytornooi dat we zelf organiseerden met ondersteuning van Gidos;
  • Paaseitjesverkoop: een actie waarbij de Powerchair Hockeyspelers in onze club paaseitjes verkochten.

We zijn ongelooflijk blij met deze prachtige sportrolstoel en willen daarom nogmaals iedereen van harte bedanken voor alle steun!


Hedwige Van Steen, 6 september 2019